הקולקציות שלנו

Pieter Adam

Pieter Adam הוא מעצב תאורה הולנדי בולט ומוערך ברחבי אירופה. חברתו מציעה קולקציה ייחודית המשלבת צבעים וצורות בולטים ומקוריים. הקולקציה של אדם פיטר עטופה ברעיונות מקוריים, חומרים המשלבים מתכת ומשי בסגנון יוקרתי ועכשווי שטרם נראה. גולת הכותרת בעיצובים שלו הוא הסגנון הבלעדי והמסוגנן המשמש כמוקד לעיצוב שלו. כל פרט וכל פיסת חומר משולבים בקפידה, תוך מחשבה מעמיקה המטשטשת את הגבול בין המציאות לדמיון. אליטה גלרי מייבאת פריטים של אדם פיטר במהדורה מוגבלת ומיוחדת המיועדת לאניני טעם.

לקטלוג המוצרים

INARCHI

INARCHI היא חברה הונגרית לעיצוב ושיווק גופי תאורה, כאשר התמחות החברה היא יצירת תאורה העשויה משיש מלכותי Carrara. מוצרי החברה בהחלט ראויים לתואר "אמנות המינימליזם", שבה מושקעת מחשבה מעמיקה על כל מילימטר בגוף התאורה. כל גוף תאורה של INARCHI הוא בעל ערך אסתטי חסר תקדים, משלב פונקציונליות עמוקה ויצירתיות מפתיעה. היבט היופי של החברה הוא פרי דמיונם של היוצרים אשר נוגעים בשיטות יצור חדשניות, חומרים חדשים ונגיעות מודרניות שקשה לפספס.

לקטלוג המוצרים

Veronese

Veronese היא חברת תאורה צרפתית המייצרת גופי תאורה מול ונציה באיטליה. כמעט 100 שנים החברה קיימת בפריז, כאשר כלל גופי התאורה של המותג מעוצבים כיצירת אמנות של ממש הנעשית כחלק מהמסורת לשמר ולקדם אמנות צרפתית קלאסית. גופי התאורה של Veronese מגוונים מאוד, אך לכולם יש חותם ייחודי בדמות מראה קלאסי השובה את העין. כך למשל לחברה גופי תאורה העשויים מזכוכית משומרת בעבודת יד בניחוח היסטורי מלא השראה לגימור עכשווי קלאסי.

לקטלוג המוצרים

elita gallery

מותג הבית של אליטה גלרי מציע קולקציה עשירה ומרעננת המתחדשת לעיתים קרובות, לצד קולקציה במהדורה מוגבלת מפתיעה במיוחד. מותג הבית מציע מחירים נוחים לכל כיס, כאשר המחיר הנוח אינו בה על חשבון איכות המוצרים ועיצובם המיוחד. כלל מוצרי המותג נבחרים בקפידה והם של היצרנים המובילים. מטרתנו להעניק לתת פתרונות ייחודים מבחינת יופי ותאורה, ולספק מוצרים המיובאים בכמות קטנה כדי לשמור על איכות וייחודיות.

לקטלוג המוצרים